Product was successfully added to your shopping cart.

Косметика оптом

Наша компанія пропонує корейську косметику PETITFEE і KOELF   великим і дрібним оптом.

Сайт для оптових продажів:   https://optbeauty.com.ua/

З питань співпраці дзвоніть: +38 (067) 583-52-52

Прагнення кожної жінки полягає в тому, щоб зберігати красу і молодість незалежно від віку, адже ця цифра – занадто умовне поняття. Ознаки старіння з'являються не від часу, а від браку в організмі тих чи інших елементів і інших зовнішніх факторів.

Сучасні косметичні компанії невтомно трудяться над виведенням нових революційних формул продуктів краси, які зможуть здійснити відкриття і зберігати вічну молодість. Одним з найуспішніших на сучасному ринку виробників антивікової косметики стали корейські бренди Petitfee і Koelf.

 

Напрямок роботи Petitfee і Koelf

NS Retail – корейська фірма випускає продукцію під брендами Petitfee і Koelf, яка вже давно працює на ринку і успішно вершить так звану революцію косметики. Компанія працює над створенням продуктів по догляду за шкірою.

Якщо задуматися, саме красива, здорова шкіра є основою того, щоб молодо і свіжо виглядати. Декоративна косметика не здатна приховати основні дефекти дерми, які починають проявлятися вже після 20-25 років – пігментація, мімічні зморшки, які пізніше переростають в глибокі, недостатня пружність. Перераховані явища дуже поширені, жінки різних вікових категорій намагаються активно з ними боротися.

Корейська косметика вже давно славиться на світовому ринку як найбільш ефективна по прояву омолоджує і відновлює ефекту. Жінкам Кореї не притаманні ранні зморшки, у них більш підтягнута шкіра, все це заслуга якісної косметики на органічною основі.

Основними продуктами лінійки Petitfee є гідрогелеві маски для обличчя і патчі для проблемних зон. Виробник використовує в складі масок компоненти, необхідні для шкіри, серед яких:

•   колаген, що забезпечує пружність дерми, чітко промальовані риси обличчя і його овал;
•   рецінол;
•   плацента;
•   перловий порошок;
•   екстракт зеленого чаю;
•   екстракт женьшеню;
•   ромашку;
•   алое та інші трави.

Успішне з'єднання природних мікроелементів забезпечує хороший результат.

У сучасних жінок не завжди вистачає часу на сеанси краси, щоб в домашніх умовах проводити якісь процедури. Тому бренди Petitfee і Koelf запропонували більш ніж практичний варіант – всі маски вже готові, досить просто нанести матеріал просочений складом на обличчя на певний час. Для кожної маски це індивідуально, але важливо дотримуватися часових рамок. Таке рішення дуже зручне, його популярність почала зростати. Тому багато магазинів України закуповують таку косметику оптом. Спочатку продукцію можна було придбати виключно в Кореї, але географія офіційних представників косметичного бренду стабільно зростає. Зараз антивікову косметику брендів Petitfee і Koelf можна купити в 13 країнах світу.

 

Зони застосування гідрогелевих масок

Такі продукти призначені для роботи з основними проблемними зонами: носогубні складки, повіки, область під очима, лоб, зона гусячих лапок. Щільне прилягання маски забезпечує максимальне насичення клітин необхідними речовинами.

Для ефективності всі маніпуляції краще чинить на ніч. На сайті офіційного представника компанії Petitfee і Koelf в Україні можна придбати косметику оптом. Можлива доставка по Києву та іншим містам країни.

Клінічними дослідженнями доведено, що вже після першого застосування масок можна спостерігати пом'якшення шкіри, з часом вона стає більш підтягнутою, але тут важливий накопичувальний ефект. Це пояснюється тим, що колаген повинен відкластися в дермі в достатній кількості.

Доглядайте за своєю красою і якісною косметикою, в якій сила природи!

З питань співпраці дзвоніть +38 (067) 583-52-52   (Ірина)