Product was successfully added to your shopping cart.

Співробітництво

PETITFEE & KOELF - один з найбільш популярних в Південній Кореї брендів косметики і засобів по догляду за шкірою. Завдяки високій якості і доступності продукції, виробник добре відомий по всій Східній і Південно-Східній Азії. Як офіційний представник брендів PETITFEE і KOELF, ми бачимо своє завдання в подальшому розширенні географії продажів косметичних засобів від даного бренду.

З питань співпраці дзвоніть +38 (067) 583-52-52 Ірина

Що ми пропонуємо

Як ексклюзивний представник косметики корейських брендів PETITFEE і KOELF, ми пропонуємо співпрацю магазинам, спа-салонах, торгових точках, регіональним дилерам, інтернет-магазинам та іншим видам торгових майданчиків онлайн. Суть співпраці в тому, що, ставши нашим партнером, ви отримуєте можливість купити косметику оптом на вигідних для вас умовах.

Ми готові обговорити будь-які види співпраці, будь це корейська косметика оптом, дрібний опт, співпраця по системі Дропшиппінг або будь-які інші форми спільної роботи, зручні і вигідні обом сторонам. Фахівці нашої компанії готові надати консультації з питань асортименту продукції і організації продажів і надати будь-яку іншу підтримку на кожному етапі співробітництва.

Для інтернет-магазинів та інших торгових майданчиків онлайн ми надаємо весь необхідний цифровий контент і сертифікати якості, проводимо акції та багато іншого.

Інформацію про наших партнерах ми розміщуємо на сторінці «ДЕ КУПИТИ» офіційного сайту представника PETITFEE і KOELF. Це робиться з метою збільшення обсягу продажів косметики в кожному регіоні, де працюють наші партнери.

Переваги співпраці з нами

  • Ми пропонуємо абсолютно новий продукт високої якості, до недавнього часу невідомий за межами восточноазиатского регіону, але вже отримав, завдяки нашим зусиллям, деяку популярність в Києві і інших містах України. Ефект новизни, підкріплений позитивними відгуками тих, хто вже скористався косметикою - гарна підмога для старту продажів.
  • Низькі ціни. Незважаючи на високу якість і використання тільки натуральних безпечних інгредієнтів, косметика корейських виробників PETITFEE & KOELF не носить ярлик «елітної» або «дорогий». Всі товари представлені в досить демократичною ціновою категорії, що істотно розширює цільову аудиторію продукту і гарантує більш масові продажі.
  • Гнучкість умов співпраці. Ми готові розглянути і обговорити будь-які пропозиції щодо оптимізації умов партнерства. Ми прагнемо до того, щоб робота з нами приносила вигоду і моральне задоволення обом сторонам.
  • Допомога і підтримка на всіх етапах співпраці. Ми завжди намагаємося допомагати нашим партнерам у всіх питаннях, що стосуються продажів або безпосередньо асортименту продукції. Контактна інформація (адреса інтернет-магазину, веб-сайт спа-салону або магазину оффлайн) всіх офіційних партнерів, що користуються нашою послугою косметика оптом, потрапляє на сайт дилера PETITFEE & KOELF.

Що потрібно знати про бренд

Косметика PETITFEE & KOELF на даний момент відома в 14 країнах на 4 континентах. PETITFEE з французької перекладається як «маленька фея». Офіційний девіз компанії - «Зробити вашу шкіру такою ж ніжною і чистою, як шкіра феї». Одним з найбільш популярних продуктів є гідрогель - рідина в формі гелю, здатна забезпечити шкірі виключне зволоження і дозволити корисним інгредієнтам проникнути в саму структуру шкіри.

Косметика розрахована на молодих дівчат і жінок у віці 20-30 років. Оскільки в її складі містяться тільки натуральні високоякісні інгредієнти, вона, за умови регулярного використання, дозволяє уповільнити старіння шкіри.

З питань співпраці дзвоніть +38 (067) 583-52-52 Ірина